SOHBET etmenin keyfi KaLpsiz.Org sohbet odalarında sizlerle.Dünyanın dört bir yanından ziyaretcisi olan
sohbet odaları sitemize bağlanarak,
Eğlenceli ve Güzel bir şekilde
ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.Kalpsiz.ORG Yönetimi Keyifli Sohbetler Diler.

sohbet iconları SOHBET'E GİRİŞ

Kullanıcı adınız
varsa şifreniz

KaLpsiz.Org Bilinmesi Gerekenler

Kalpsiz.Org siz değerli kullanıcıları için anlık chat sohbet yapmanıza olanacak sağlayan sohbet chat sitesidir. Online olarak birbirinden farklı yüzlerce kullanıcıya aynı çatı altında hizmet veren site olarak hazırlamış olduğumuz bir takım bilinmesi gereken önemli konuları sizlerle paylaşmak istedik. Bu paylaşacağımız bildiriler sayesinde daha konforlu bir şekilde chat yapma imkanı bulmuş olacaksınız.

1- KaLpsiz.Org siz ve diğer kullanıcılarının anlık olarak karşınızda ki kişi/kişiler ile iletişim kurmanıza aracı olan ve yeni arkadaşlıklar kurmanızı sağlayan bir sohbet platformudur.

2- KaLpsiz.Org içeriğinde pek çok özelliği sayesinde kişilere güzel bir sohbet ortamı kuran ve hiçbir kullanıcıya ayırt etmeden hizmet vermektedir.

3- KaLpsiz.Org sohbet sitemize kolay bir şekilde giriş yapabilir, sunucumuz üzerinde var olan birbirinden farklı insanlarla tanışarak yeni arkadaşlıklar elde edebilirsiniz. Böylece yaşamınız içerisinde ki bu sosyal değişiklik sayesinde çevrenizi de kısa süre içerisinde büyütebilirsiniz.

4- KaLpsiz.Org sunucusu üzerinde küfür etmek, argo terimler kullanmak, hakaret etmek, kullanıcıları rahatsız etmek, siyasi konularına girmek veya tartışma ortamı yaratmak dahi yasaktır.

5- Din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın, Dünya’nın dört bir tarafından sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız sitemize giriş yapabilmektedir. Her insanın kendisine özel duygu ve düşüncelerinin olduğunu unutmamalı ve kişilere olan saygınızı korumanızı rica ederiz

6- Sunucuya saldırı yapmak yasak olmak ile beraber, tespit edilmesi halinde adalet mercilerine başvuru yapılarak saldırı yapan kişileri ip adresi savcılığa verilecek şikayetci olunacaktır.

7- Bay ve Bayan kullanıcılar kendilerine hür ve özgürce ifadelerini kalpsiz.org üzerinde sohbet ile dile getirebilirler.

8- KaLpsiz.Org siz değerli kullanıcılarımıza daha kaliteli ve keyifli bir platform olabilmesi adına yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Harcanılan emeğin karşılığını alan bir site olarak sizlere en güzel ortamlar üzerinde hizmetler sunmaya devam etmektedir.

9- KaLpsiz.Org en yeni nesil teknolojileri yakından takip eden ve güncel mobil sohbet uygulamaları ile keyifli bir şekilde sohbet etmenize imkan tanıyan alanında ki özel sohbet sitelerinden birisidir.

10- KaLpsiz.Org sohbet sitesine girmiş olduğunuz andan itibaren sizlere sunmuş olduğumuz kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılacaksınız. Kabul etmiş olduğunuz sözleşmeye uymanız gerekmektedir. Aksi takdirde sunucu üzerinde uzaklaştırılarak gerekli işlemler en kısa sürede gerçekleştirilecektir.


Kalpsiz Tarafından Yazıldı.

SOHBET EDERKEN
BUNLARA DİKKAT ETMELİYİZ

1KALPSIZ.ORG Sohbet Odalarında her zaman güzel sohbet etmeye özen gösteriniz.

2KALPSIZ.ORG Sohbet Odalarında ortam huzurunu kaçıracak davranışlar sergilemek yerine güzel sohbet ortamı kurmaya özen gösteriniz.

3KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi üzerinde siyasal konuların konuşulması yasak olması sebebiyle bu ve benzeri sohbetleri kurmamaya özen gösteriniz.

4KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi diğer sohbet sitelerinden ayrıdır. Sebebi kişisel değerlere önem veren kullanıcı kitlesinden oluşmasıdır. Bu yüzden başkalarını rencide edici davranışlar göstermemeye özen gösteriniz.

5KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi kati kurallara sahip bir sohbet sitesidir. Kurallara uymayan her kim olursa olsun atılma sebebidir. Bu yüzden kurallara uymaya özen gösteriniz.

6KALPSIZ.ORG Sohbet sitesine giriş yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaş altı için uygun olmayan sitemize reşit olmayan kullanıcıların girmemesine özen gösteriniz.

7KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi çevrimiçi sohbet sitesi olmak ile birlikte yardım almak istediğiniz her türlü konu ile ilgili durumları #Operhelp departmanına iletebilirsiniz.

8KALPSIZ.ORG Sohbet sitemizde belirtmiş olduğumuz kurallar sitemizin ortamını daha iyi hale getirmek için konulmuştur. Bu yüzden tüm kurallara uymanız sitemizi daha üst seviyeye çıkmasını sağlayacaktır.

mobil sohbet
islami sohbet

İSLAMİ SOHBET

İslami sohbetlerin gerçekleştiği, dini bilgilerinizi
pekiştirebileceğiniz ve islami sohbet edebileceğiniz ..

mynet sohbet

MYNET SOHBET

Mynet sohbet eski ortamını bir arada siteyiz.
eski mynet ortamını yaşayacağınız tek doğru adresiz. ..

geveze sohbet

GEVEZE SOHBET

Geveze sohbet ile bir çok arkadaşınızı bulacak
yeni arkadaşlar edine bileceğiniz tek adrese sizde katılın!..

zurna sohbet

ZURNA SOHBET

Uzun yılların unutturamadığı zurna sohbet odaları
sizlere doğru adreste doğru kişileri bulun tanışın...

GÜNÜN SÖZÜ Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin hiçbir önemi yoktur.