SOHBET etmenin keyfi Kalpsiz.Org sohbet odalarımızda sizlerle.Dünyanın dört bir yanından ziyaretcisi olan
sohbet odaları sitemize bağlanarak,
Eğlenceli ve Güzel bir şekilde
ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.Kalpsiz.ORG Yönetimi Keyifli Sohbetler Diler.

sohbet iconları SOHBET'E GİRİŞ

Kullanıcı adınız
varsa şifreniz

Kalpsiz.Org Kullanıcı Sözleşmesi

İnternet sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Kalpsiz.Org’da yayınlanan diğer haberler ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve Kalpsiz.Org’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Kalpsiz.Org’da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Haber Politikamız

Sitemiz yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlerde konu alan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız ve sadece meydana gelen olayları okuyucularına bildirmektedir. Hiç bir olayı göz ardı etmeden her ne olduysa açıklayıp okuyucularına sunmayı hedefler, sitemiz Kalpsiz.Org’da yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır, yayınlanan her türlü resim, bilgi, metin ve haber telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak sureti ile yayınlanmaktadır.

Yasal Bildirimler İçin

Kalpsiz.Org adlı sohbet sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@Kalpsiz.Org mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası

Kalpsiz.Org tüm hakları saklıdır. Kalpsiz.Org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır.

Kalpsiz.Org’da bulunan harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kalpsiz.Org hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kalpsiz.Org. However, sometimes Kalpsiz.Org uses third parties to process your information. Kalpsiz.Org requires these third parties to comply strictly with its instructions and Kalpsiz.Org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with Kalpsiz.Org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kalpsiz.Org and its services. When you use Kalpsiz.Org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kalpsiz.Org cookies section of our full Privacy Policy.


Kalpsiz Tarafından Yazıldı.

SOHBET EDERKEN
BUNLARA DİKKAT ETMELİYİZ

1KALPSIZ.ORG Sohbet Odalarında her zaman güzel sohbet etmeye özen gösteriniz.

2KALPSIZ.ORG Sohbet Odalarında ortam huzurunu kaçıracak davranışlar sergilemek yerine güzel sohbet ortamı kurmaya özen gösteriniz.

3KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi üzerinde siyasal konuların konuşulması yasak olması sebebiyle bu ve benzeri sohbetleri kurmamaya özen gösteriniz.

4KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi diğer sohbet sitelerinden ayrıdır. Sebebi kişisel değerlere önem veren kullanıcı kitlesinden oluşmasıdır. Bu yüzden başkalarını rencide edici davranışlar göstermemeye özen gösteriniz.

5KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi kati kurallara sahip bir sohbet sitesidir. Kurallara uymayan her kim olursa olsun atılma sebebidir. Bu yüzden kurallara uymaya özen gösteriniz.

6KALPSIZ.ORG Sohbet sitesine giriş yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaş altı için uygun olmayan sitemize reşit olmayan kullanıcıların girmemesine özen gösteriniz.

7KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi çevrimiçi sohbet sitesi olmak ile birlikte yardım almak istediğiniz her türlü konu ile ilgili durumları #Operhelp departmanına iletebilirsiniz.

8KALPSIZ.ORG Sohbet sitemizde belirtmiş olduğumuz kurallar sitemizin ortamını daha iyi hale getirmek için konulmuştur. Bu yüzden tüm kurallara uymanız sitemizi daha üst seviyeye çıkmasını sağlayacaktır.

mobil sohbet
islami sohbet

İSLAMİ SOHBET

İslami sohbetlerin gerçekleştiği, dini bilgilerinizi
pekiştirebileceğiniz ve islami sohbet edebileceğiniz ..

mynet sohbet

MYNET SOHBET

Mynet sohbet eski ortamını bir arada siteyiz.
eski mynet ortamını yaşayacağınız tek doğru adresiz. ..

geveze sohbet

GEVEZE SOHBET

Geveze sohbet ile bir çok arkadaşınızı bulacak
yeni arkadaşlar edine bileceğiniz tek adrese sizde katılın!..

zurna sohbet

ZURNA SOHBET

Uzun yılların unutturamadığı zurna sohbet odaları
sizlere doğru adreste doğru kişileri bulun tanışın...

GÜNÜN SÖZÜ Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin hiçbir önemi yoktur.