SOHBET etmenin keyfi KaLpsiz.Org sohbet odalarında sizlerle.Dünyanın dört bir yanından ziyaretcisi olan
sohbet odaları sitemize bağlanarak,
Eğlenceli ve Güzel bir şekilde
ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.Kalpsiz.ORG Yönetimi Keyifli Sohbetler Diler.

sohbet iconları SOHBET'E GİRİŞ

Kullanıcı adınız
varsa şifreniz

Kalpsiz.ORG Uyulması Gerekenler

Kişilerin bilgilerini güvence altına almak için belirlenen belli başlı uyulması gereken kurallar vardır bu kuralları sizlere bu başlık altında aktarmaya çalışacağız.

1- Kişilerin özgürce kendilerini ifade edebilmeleri gerekmektedir, bunun engellenmesi kesinlikle yasaktır.

2- Kalpsiz.ORG içerisinde siyasi içerikli cümleler kullanmak ve sohbetini gerçekleştirmek yasaktır.

3- Kalpsiz.ORG sunucusu içerisinde taraftar sloganları ile sohbet akışını bozmak ve holiganlık yapmak kesinlikle yasaktır ve gerekli görülmesi durumunda kişi cezalandırılacak ve sunucudan uzaklaştırılacaktır.

4- Kalpsiz.ORG içerisinde sohbet akışını bozmayı istemek ve diğer kullanıcıları rahatsız edici şekilde muhabbet etmek kesinlikle yasaktır.

5- Özel bilgi paylaşımında bulunulması ve Kalpsiz.ORG sohbet genelinde numara ve benzeri adresler paylaşmak kesinlikle yasaktır.

6- İnsanları küçük düşürücü şekilde onlarla sohbet etmek ve dalga konusu yapmak kesinlikle yasaktır

7- Herkesin kendi özgür iradesi vardır başkalarına zorla bir takım şeyler yaptırmak ve bunu tehdit ederek gerçekleştirmek hem sunucu kurallarına hem de anayasamızca yasaklanmıştır.

8- Kalpsiz.ORG sunucusuna erotik ve cinsel içerikli rumuzlarla giriş yapmak ve insanlara cinsel içerikli mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Cinsel bir sunucu olmadığımızı buradan da bir kez daha belirtmek istiyoruz. Seviyeli ve kaliteli bir platformda sohbet etmek isterseniz tam olarak adresindesiniz.

9- Sohbet seviyesini düşürecek hareketlerden kaçınılmalıdır, buna dikkat edilmediği takdirde cezalandırılacak Kalpsiz.ORG dan uzaklaştırılacaksınız.

10- Başka bir web sitesinin reklamını ve tanıtımını yapmak sunucu içerisinde yasaklanmıştır, tespit edildiği takdirde ağır şekilde cezalandırılacaksınız.

11- Türkiye Cumhuriyeti kurucusu ulu Önder Atatürk hakkında kendinizi bilmez kişiler tarafından yapılan bütün yorumlar ve konuşmalar kayıt altına alınarak savcılığa başvurularak cezalandırılması konusunda elimizden gelen bütün çabayı harcayacağımızdan emin olabilirsiniz.

12- Türkiye Sohbet platformu olan Kalpsiz.ORG sunucu içerisinde, Türkçe kelime dışı bir dil konuşmak kesinlikle yasaktır.

13- Kalpsiz.ORG sunucusu içerisinde bulunan her bir kullanıcı bu uyulması gereken kuralları kabul etmiş ve onaylamış sayılmaktadır.

14- Kalpsiz.ORG sunucusu içerisinde bulunduğu kanalın düzenine göre hareket edilmelidir edilmediği takdirde sunucudan uzaklaştırılacaksınız.

15- Kişilere küfürlü ve cinsel içerikli saldırılar tespit edilerek saldırı yapan kişilerin ip adresleri saldırıya uğrayan insanlara teslim edilecek ve şikâyette bulunmaları desteklenecektir.


Yusuf Tarafından Yazıldı.

SOHBET EDERKEN
BUNLARA DİKKAT ETMELİYİZ

1KALPSIZ.ORG Sohbet Odalarında her zaman güzel sohbet etmeye özen gösteriniz.

2KALPSIZ.ORG Sohbet Odalarında ortam huzurunu kaçıracak davranışlar sergilemek yerine güzel sohbet ortamı kurmaya özen gösteriniz.

3KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi üzerinde siyasal konuların konuşulması yasak olması sebebiyle bu ve benzeri sohbetleri kurmamaya özen gösteriniz.

4KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi diğer sohbet sitelerinden ayrıdır. Sebebi kişisel değerlere önem veren kullanıcı kitlesinden oluşmasıdır. Bu yüzden başkalarını rencide edici davranışlar göstermemeye özen gösteriniz.

5KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi kati kurallara sahip bir sohbet sitesidir. Kurallara uymayan her kim olursa olsun atılma sebebidir. Bu yüzden kurallara uymaya özen gösteriniz.

6KALPSIZ.ORG Sohbet sitesine giriş yapabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. 18 yaş altı için uygun olmayan sitemize reşit olmayan kullanıcıların girmemesine özen gösteriniz.

7KALPSIZ.ORG Sohbet sitesi çevrimiçi sohbet sitesi olmak ile birlikte yardım almak istediğiniz her türlü konu ile ilgili durumları #Operhelp departmanına iletebilirsiniz.

8KALPSIZ.ORG Sohbet sitemizde belirtmiş olduğumuz kurallar sitemizin ortamını daha iyi hale getirmek için konulmuştur. Bu yüzden tüm kurallara uymanız sitemizi daha üst seviyeye çıkmasını sağlayacaktır.

mobil sohbet
islami sohbet

İSLAMİ SOHBET

İslami sohbetlerin gerçekleştiği, dini bilgilerinizi
pekiştirebileceğiniz ve islami sohbet edebileceğiniz ..

mynet sohbet

MYNET SOHBET

Mynet sohbet eski ortamını bir arada siteyiz.
eski mynet ortamını yaşayacağınız tek doğru adresiz. ..

geveze sohbet

GEVEZE SOHBET

Geveze sohbet ile bir çok arkadaşınızı bulacak
yeni arkadaşlar edine bileceğiniz tek adrese sizde katılın!..

zurna sohbet

ZURNA SOHBET

Uzun yılların unutturamadığı zurna sohbet odaları
sizlere doğru adreste doğru kişileri bulun tanışın...

GÜNÜN SÖZÜ Nereye gittiğini bilmiyorsan, hangi yoldan gittiğinin hiçbir önemi yoktur.